Advert
as

BİNGÖLLÜ BERBER ADAYLARI 300 DEPREMZEDE ÖĞRENCİYİ TRAŞ ETTİ

BİNGÖLLÜ BERBER ADAYLARI 300 DEPREMZEDE ÖĞRENCİYİ TRAŞ ETTİ

Bingöl Mesleki Eğitim Merkezi kuaförlük bölümü öğretmen ve öğrencileri, asrın felaketinden etkilenen Adıyaman'daki 300 ilk ve ortaokul öğrencisini tıraş edip, saç bakımlarını yaptı. Adıyaman Sincik Çamdere Ortaokulu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, erkek öğrencilere saç traşı, kız öğrencilere de saç ve yüz bakımı yapılarak bayram öncesi sevindirildi.

Bingöl Mesleki Eğitim Merkezi ile Adıyaman Sincik Çamdere Ortaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve  Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” isimli ÇEDES projesi kapsamında kardeş okul ilan edildi.

ÇEDES kapsamında kardeş okulları olan Adıyaman Sincik Çamdere Ortaokulu'na giden Bingöl Mesleki Eğitim Merkezi kuaförlük bölümü öğretmen ve öğrencileri, burada eğitim öğretim gören depremzede çocukların saç tıraş ve bakımlarını yaptı.

 Günboyu yorulmak nedir bilmeden hünerlerini gösteren kuaför adayları, kardeş okulları ile 3 ilkokuldan toplam 300 öğrenciyi bayram öncesi sevindirdi.

 Adıyaman Sincik Çamdere Ortaokulu'nda gerçekleştirilen etkinlikte, erkek öğrencilere saç traşı, kız öğrencilere de saç ve yüz bakımı yapılarak bayram öncesi sevindirildi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum