Advert
as

KURSİYERLERE SAHADA PRATİK EĞİTİM

KURSİYERLERE SAHADA PRATİK EĞİTİM

Bingöl'de çilek yetiştiriciliği kursunda eğitim görüp çilek yetiştiriciliğine başlayan kursiyerlere sahada pratik eğitim verildi.

Bingöl'de İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün Halk Eğitim Merkezi ile beraber yürüttüğü çilek yetiştiriciliği kursunda eğitim görüp çilek yetiştiriciliğine başlayan kursiyerlere sahada pratik eğitim verildi. İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen çilek yetiştiriciliği kursu, teknik personeli eşliğinde teorik eğitimden sonra sahada pratik eğitimlerle devam etti. 

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum