Advert
as

VALİ EKİNCİ, LGS'DE BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

VALİ EKİNCİ, LGS'DE BAŞARI GÖSTEREN ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Vali Kadir Ekinci, Liseye Geçiş Sınavında (LGS) dereceye giren Ahmet Çiftçi, Muhammet Said Çulha ve Zehra Bayındır’ı makamında ağırladı.

Bingöl Valisi Kadir Ekinci LGS'de başarı gösteren öğrencileri makamında ağırladı.

 Üniversite sınavlarının kazanılmasına ön ayak olan sınavda başarı gösteren örencileri tebrik eden Vali Ekinci, başta emek ve fedakarlık gösteren ailelere teşekkür etti. Bingöl’de iki oturum şeklinde gerçekleşen sınavda üç öğrencide 500 tam puanı tek soruyla kaçırdı.

  1 Yıl boyunca yoğun tempoyla çalışıp sınavda başarı gösteren Muhammet Said Çulha ve Zehra Bayındır 494,503, Ahmet çiftçi ise 494, 203 puan aldı. Öğrenciler bugün itibariyle tercih yapabilecekler.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum