Advert
as

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ 2 EKİM’DE AÇILACAK

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ 2 EKİM’DE AÇILACAK

Bingöl üniversitesi eğitim-öğretime 2 Ekim'de başlayacak.

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitenin 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı güz yarıyılına 2 Ekim Pazartesi günü başlayacağını açıkladı.

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan duyuruda, üniversitenin açılacağı tarih ve akademik takvim ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

Bingöl Üniversitesi'ni tercih eden öğrencilerin kayıtlarının 1 Eylül 2023 tarihine kadar devam edeceği belirtilen duyuruda, katkı payları ve öğrenim ücretlerinin ödenmesi ile ders kayıtlarının 25-29 Eylül’de yapılacağı ve 2 Ekim’de derslere başlanacağı açıklandı.  

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum