Advert
as

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZEL’DEN İLÇEMİZE ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖZEL’DEN İLÇEMİZE ZİYARET

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, ilçe ziyaretleri kapsamında Solhan’da bazı okul ve kurumları ziyaret etti.

İlçe ziyaretleri kapsamında Solhan’da bazı okul ve kurumları ziyaret eden Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, okullarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alı.

İlk olarak Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Özel, akabinde Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız’ı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayri Güneş’i ve İlçede bulunan bazı okulları ziyaret etti.

Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, okullarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra okuları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Öğretmenler odasında okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelen Özel, burada öğretmenlerle sohbet ederek ve görüş, önerilerini dinledi.

Özel "Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz." dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum