Advert
as

VALİ USTA’YA ORMAN HAFTASI ZİYARETİ

VALİ USTA’YA ORMAN HAFTASI ZİYARETİ

Bingöl Orman İşletme Müdürü İbrahim Börü, Orman Haftası nedeniyle Vali Usta’yı ziyaret ederek Mavi Ladin ağacı ile orman ürünlerini hediye etti.

Vali Ahmet Hamdi Usta, Bingöl Orman İşletme Müdürü İbrahim Börü ve kurum personellerini, 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında makamında kabul etti. Ziyarette, Bingöl Orman İşletme Müdürü İbrahim Börü, Vali Usta’ya Mavi Ladin ağacı ve orman ürünleri hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Usta, “Bingöl Orman İşletme Müdürümüz Sn. İbrahim Börü ve arkadaşları 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle çok sevdiğim Mavi Ladin ağacı ve Orman ürünleriyle ziyaretime geldiler. Kendilerine Teşekkür ediyorum. Orman teşkilatına katip- mutemet olarak 40 yıl hizmet eden bir babanın evladı ve bu teşkilatta öğrenciliğimde ücretli çalışan birisi olarak kendime çok yakın hissettiğim tüm orman teşkilatının 21-26 Mart Orman Haftasını kutluyorum” dedi.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum