Advert
as

ÇİFTÇİ’DEN ARAKONAK ORTAOKULUNA ZİYARET

ÇİFTÇİ’DEN ARAKONAK ORTAOKULUNA ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, Arakonak Ortaokulunu ziyaret ederek okulun ve öğrencilerin durumunu yerinde inceledi.

Okul ziyaretleri kapsamında BİST  Arakonak Ortaokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Çiftçi, Şube Müdürü Muhtesim Tunç ile Recep Kaya,  okulun ve öğrencilerin durumunu yerinde inceleme imkanı buldu.

Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Çiftçi, ziyaretlerin sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadığını,  aynı zamanda öğretmen arkadaşlarla görüşüp sorunları hakkında bilgi aldığını, eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunduğunu, imkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağını belirtti.

Yorum yapın

Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği bu web sitesinin hiçbir sayfasında ya da subdomain olarak oluşturulan diğer sayfalarında paylaşamaz *

0 Yorum