Advert
as • AK PARTİ ADAY ADAYLARI LİSTESİ BELLİ OLDU

  Toplamda 28 başvuru olduğunu belirten Varan: 'Partimizde Milletvekili aday adaylığı sürecinin yoğun ve coşkulu bir şekilde geçmesi partimize olan teveccühü göstermektedir' dedi.

 • İŞ ADAMI EKREM ÇİFTÇİ MHP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl Milletvekili Aday Adaylığı müracaatında bulunan İş Adamı Ekrem Çiftçi, Seçimin ilimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını belirterek, “Yıllardır siyaset arenasında olduğunu ve burada edindiğimiz tecrübeleri ilimiz ve memleketin hizmetine sunmak istiyoruz.” dedi.

 • TÜGEN: 'KISITLI İMKANLARA RAĞMEN ÖNEMLİ BİR BAŞARI VAR'

  Makamında ziyaret ettiği Belediye Başkanı Erdal Arıkan'ı yürüttüğü projelerden ve şehre sağladığı kazanımlardan ötürü tebrik eden AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tügen; 'İmkanlar sınırlı ancak üstün gayretiyle şartları zorlayan ve çok güzel kazanımlar sağlayan, memleketini seven, gelişimi için çaba harcayan ve yeniliğe açık olan kıymetli başkanımızı tebrik ediyorum' dedi.

 • ARIKIZ, BU ŞEHRİN SORUMLULUĞU AĞIR OLDUĞU GİBİ, HİZMET ETMEKTE ONUR VERİCİDİR

  Bingöl’ün tanınan ve sevilen siyasetçisi Mali Müşavir Bağımsız Denetçi Burhan Arıkız, AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Arıkız, “Bu şehrin sorumluluğu ağır olduğu gibi, hizmet etmekte onur vericidir.” dedi.

 • KAZANAN BİNGÖLÜMÜZ OLACAK!

  İl, ilçe ve belde teşkilatlarımız ile belediye ziyaretlerimiz kapsamında; teşkilatlarımızın, belediyelerimizin, STK’larımızın ve özellikle vatandaşımızın beklenti ve taleplerini hassasiyetle not ettik, ediyoruz!