Advert
as • İHH, RAMAZAN YARDIMLARINA DEVAM EDİYOR

  Bingöl İHH, Ramazan 2023 yılı çalışmalarına “Ramazan Hayata Bereket” sloganıyla başladı. Bingöl İHH, il genelinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yönelik hazırladıkları Ramazan paketlerinin dağıtımına başladı. Çalışmalar kapsamında yaklaşık bin 500 aileye Ramazan kumanyası dağıtılacak.

 • METİN KESKİN MHP BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

  MHP Bingöl Milletvekili Aday Adayı Metin Keskin, istihdama yönelik yatırımların yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Bingöl'den on binlerce gencimiz yurtdışına gitti ve büyük bir çoğunluğunun temelinde de ekonomik gerekçeler yatıyor. Oluşturulacak istihdam alanlarıyla gençlerin memleketlerinde kalmasını sağlamanın bir öncelik meselesi olduğunu da vurgulamak istiyorum."

 • “ORUÇ, BİZLERE HAYATIMIZI İBADETE ÇEVİRMEYİ ÖĞRETİYOR”

  Bingöl Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Araştırma Görevlisi Tahir Gündüz, Ramazan ayı ve oruçla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 • SOLHAN’DA ÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ DENETLENDİ

  Solhan Zabıta Personeli ile Bingöl Belediyesi Ölçü ve Ayar görevlisi, Solhan’da bulunan işletmeleri kontrol ederek ölçü ve tartı aletlerini denetledi.

 • M Plaka kiralama ihalesi yapılacaktır

  lan.gov.tr'de yer alan ilana göre;Solhan Belediye Başkanlığı sınırları dahilin de çalıştırılmak üzere 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45.Maddesine göre 4 adet (M) Plakasının 10(on) yıllığına kiraya verilecektir.