Ak Parti Solhan Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Yıldız oldu

  • PDF

9875

 

Uzun süredir merakla beklenen, Ak Parti Solhan Belediye Başkan Adaylığına Abdulhakim Yıldız seçildi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Başkanı Nihat Doğu ile Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Yıldız Solhan Haber Gazetesine nezaket ziyaretinde bulundu.

 30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçiminde adaylık sürecini değerlendiren Yıldız, benimle beraber “Aday Adaylığı ”sürecinde daha iyi bir Solhan için hizmete talip olan tüm Aday Adayı arkadaşlarıma, gösterdikleri centilmenlik ve nezaketten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yıldız, ‘’ Ayrıca, halkımızın nabzını kamuoyu yoklamalarının yanı sıra teşkilat mensuplarının görüşlerini de dikkate alarak Solhan”ımıza hizmet etmeye bizi sorumlu kılan, İlçe Teşkilat mensuplarına ve kamuoyu yoklamalarında şahsıma gösterdikleri teveccühten dolayı tüm Solhanlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah halkımız 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel seçiminde bizi bu göreve layık görürse, bundan sonra tüm Solhanlı hemşerilerimizle birlikte aynı şevkle, dürüst, adaletli, şeffaf bir yönetim anlayışı ile bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.’’ Dedi.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu ise ‘’30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinin Solhan”ımıza, Bingöl”ümüze ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum.’’ifadelerini kullandı.

 

Solhan Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmed Çiftçi de  Gazeteye yapılan nezaket ziyaretinden dolayı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Yıldız’ı  tebrik ederek,  seçimlerin memleketimize hayırlar getirmesini diledi.

BU MAKALEYİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Son Güncelleme: Pazar, 09 Şubat 2014 09:45

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile